Tabela - Orlik, Grupa: Chrzanów (Runda II)

Tabela - Orlik 1, Grupa: Chrzanów (Runda II)

      KLUBY M B+/- PKT
M 2 MKS Fablok Chrzanów225:26
2 UKS AP 21 I212:06
3 UKS Górnik Libiąż I24:14
4 Zagórzanka Zagórze29:43
5 MKS Trzebinia I24:63
6 AP Champions25:173
7 Akademia 2012 I22:31
8 UKS Górnik Libiąż II00:00
LKS Żarki00:00
Triumf Alwernia00:00
11 Ciężkowianka Jaworzno25:160
S 12 Akademia 2012 II22:190

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

M - Tytuł mistrzowski w sezonie 2017/2018, S - spadek do Grupy 2


Tabela - Orlik 2, Grupa: Chrzanów (Runda II)

      KLUBY M B+/- PKT
A 1 Victoria 1918 Jaworzno222:06
2 MKS Trzebinia II210:36
3 Ruch Młoszowa13:03
Polonia Luszowice13:03
5 UKS Górnik Siersza28:83
6 Błyskawica Myślachowice23:193
7 Akademia 2012 III (Trzebinia)00:00
UKS Fablok Chrzanów00:00
UKS AP 21 II00:00
10 Zryw Brodła20:60
Nadwiślanin Gromiec20:60
12 UKS SP Dulowa22:90

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

A - Awans do Grupy 1

Aktualizacja:

Tabela - Orlik, Grupa: Chrzanów (Runda I)

Tabela - Orlik 1, Grupa: Chrzanów (Runda I)

      KLUBY M B+/- PKT
M 2 MKS Fablok Chrzanów1085:2430
2 UKS Górnik Libiąż I1079:1725
3 MKS Trzebinia I1065:1924
4 UKS AP 21 I1054:1720
5 AP Akademia 2012 I1047:2519
6 UKS Górnik Libiąż II1029:6412
7 LKS Żarki1030:489
8 Triumf Alwernia1020:549
9 Ciężkowianka Jaworzno1022:709
10 AP Champions1024:553
S 11 Victoria 1918 Jaworzno1015:773

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

M - Tytuł mistrzowski w sezonie 2017/2018, S - spadek do Grupy 2


Tabela - Orlik 2, Grupa: Chrzanów (Runda I)

      KLUBY M B+/- PKT
A 1 Zagórzanka Zagórze12104:1736
A 2 Akademia 2012 II1268:3128
3 MKS Trzebinia II1269:2726
4 Akademia 2012 III (Trzebinia)1260:3524
5 UKS Górnik Siersza1262:3123
6 UKS Fablok Chrzanów1245:3420
7 Ruch Młoszowa1243:2819
8 Polonia Luszowice1239:4314
9 UKS AP 21 II1240:3612
10 UKS SP Dulowa1229:6712
11 Błyskawica Myślachowice121:843
12 Zryw Brodła126:1043
13 Nadwiślanin Gromiec1212:531

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

A - Awans do Grupy 1

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej rozegranej kolejki Orlik

8. KOLEJKA (28 października 2017) Orlik Chrzanów 
Gospodarz zawodów: MKS Fablok Chrzanów
2017-10-28 09:15Ciężkowianka Jaworzno - AP Champions3:5
2017-10-28 10:00MKS Fablok Chrzanów - AP Champions14:0
2017-10-28 10:45MKS Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno11:2

8. KOLEJKA (28 października 2017) Orlik Trzebinia-Górka 
Gospodarz zawodów: UKS Górnik Libiąż I, UKS Dulowa
2017-10-28 08:15MKS Trzebinia I - UKS Górnik Libiąż I1:4
2017-10-28 09:00Akademia 2012 I - UKS Górnik Libiąż I0:0
2017-10-28 09:45Akademia 2012 I - MKS Trzebinia I2:3
2017-10-28 10:30UKS Górnik Siersza - UKS Dulowa5:2
2017-10-28 11:15MKS Trzebinia II - UKS Dulowa4:0
2017-10-28 12:00MKS Trzebinia II - UKS Górnik Siersza6:3

8. KOLEJKA (28 października 2017) Orlik Babice 
Gospodarz zawodów: UKS AP 21 I
2017-10-28 09:00Zagórzanka Zagórze - UKS AP 21 I0:2
2017-10-28 09:45Akademia 2012 II - UKS AP 21 I0:10
2017-10-28 10:30Zagórzanka Zagórze - Akademia 2012 II9:2

8. KOLEJKA (28 października 2017) Orlik Młoszowa 
Gospodarz zawodów: Ruch Młoszowa, Błyskawica Myślachowice
2017-10-28 08:15Zryw Brodła - Ruch Młoszowa0:3vo
2017-10-28 09:00Zryw Brodła - Polonia Luszowice0:3vo
2017-10-28 09:45Ruch Młoszowa - Polonia Luszowice-:-
Mecz został przełożony
2017-10-28 10:30Victoria 1918 Jaworzno - Błyskawica Myślachowice19:0
2017-10-28 11:15Błyskawcia Myślachowice - Nadwiślanin Gromiec3:0vo
2017-10-28 12:00Nadwiślanin Gromiec - Victoria 1918 Jaworzno0:3vo



Wszystkie kolejki Orlik