Tabela - B Klasa, Grupa: Chrzanów

      KLUBY M PKT B+/-
M 1 SPRiN Regulice266390:27
2 Tęcza Tenczynek266197:31
3 Korona Mętków265273:43
4 Ruch Młoszowa264869:40
5 Lew Olszyny264149:50
6 Górnik Siersza264050:47
7 Nadwiślanka 1956 Okleśna264062:47
8 Wisełka Rozkochów263456:57
9 Unia Kwaczała (s)263462:69
10 Tempo Płaza263367:61
11 Zryw Brodła262964:90
12 LKS II Żarki262542:85
13 Polonia Luszowice261435:115
14 Victoria 1918 II Jaworzno261020:75

Victoria 1918 II Jaworzno decyzją Zarządu klubu została wycofana z rozgrywek. Wszystkie mecze rundy wiosennej z jej udziałem będą zaliczane jako walkower dla rywali.

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • Pkt - ilość zdobytych punktów
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych

A - awans do A klasy

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej rozegranej kolejki B Klasy

26. KOLEJKA (16-17 czerwca 2018) 
2018-06-16 17:30Nadwiślanka 1956 Okleśna - Wisełka Rozkochów1:2
2018-06-16 17:30Tęcza Tenczynek - Unia Kwaczała3:0
2018-06-16 17:30Lew Olszyny - Ruch Młoszowa1:1
2018-06-17 17:30Zryw Brodła - Polonia Luszowice2:4
2018-06-17 17:30LKS II Żarki - Górnik Siersza0:5
2018-06-17 17:30SPRiN Regulice - Korona Mętków4:0
Tempo Płaza - Victoria 1918 II Jaworzno3:0
Walkower 3:0 na korzyść Tempo Płaza



Wszystkie kolejki B Klasy

Klasyfikacja strzelców Magic Sport B Klasy Sezon 2017/18

ZAWODNIK (KLUB)
35 Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła)
28 Patryk Kowalski (Tempo Płaza)
24 Paweł Matusik (SPRiN Regulice)
22 Michał Izdebski (Tęcza Tenczynek)
18 Wojciech Sikora (SPRiN Regulice), Piotr Likus (Korona Mętków)
17 Jan Korbiel (Tęcza Tenczynek), Rafał Bulek (Korona Mętków), Kamil Ostrowski (Ruch Młoszowa)
16 Szymon Motyl (Nadwiślanka 1954 Okleśna)
13 Wojciech Tekielak (Unia Kwaczała), Mateusz Kozak (Nadwiślanka 1954 Okleśna), Robert Bogacz (Korona Mętków)
11 Krystian Sojka (Lew Olszyny)
10 Kamil Dębski (Ruch Młoszowa), Jacek Kuźnik (Tęcza Tenczynek), Marcin Mazgaj (Wisełka Rozkochów), Kamil Jochymek (Nadwiślanka 1954 Okleśna), Jakub Ciołek (SPRiN Regulice)
9 Krzysztof Czak (Tęcza Tenczynek), Marcin Ficek (Unia Kwaczała), Jakub Kosowski (Wisełka Rozkochów)
8 Artur Mucha (Lew Olszyny), Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1954 Okleśna), Kamil Lizończyk (Górnik Siersza)
7 Tomasz Polowiec, Norbert Lelito (LKS II Żarki) Roman Hruby (Wisełka Rozkochów), Mariusz Domagała (Tempo Płaza), Paweł Tataruch (Tęcza Tenczynek), Stanisław Cudak (Korona Mętków), Krzysztof Turek (SPRiN Regulice)
6 Dawid Porębski, Dawid Chechelski (Ruch Młoszowa), Mateusz Jargus (Lew Olszyny), Rafał Tylek (SPRiN Regulice), Filip Kurdziel (Tęcza Tenczynek), Marcin Gocyk (Unia Kwaczała), Piotr Wójcik (Wisełka Rozkochów), Bartłomiej Lizończyk (Górnik Siersza), Rafał Brzezoń (SPRiN Regulice)
5 Dawid Jaskier, Karol Górkowski (Polonia Luszowice), Adam Skórzewski, Mariusz Krakowiak, Artur Mendela (Górnik Siersza), Michał Kacik (Lew Olszyny), Piotr Turek (Wisełka Rozkochów), Kamil Pstrucha (Ruch Młoszowa)
4 Marcin Niziołek (Unia Kwaczała), Kamil Krupnik, Maciej Celarek (Tempo Płaza), Kamil Piegzik (Korona Mętków), Przemysław Pałka, Krystian Mitka, Bartłomiej Ślusarczyk (Tęcza Tenczynek), Michał Odrzywołek (Ruch Młoszowa), Mateusz Babik (Lew Olszyny), Mateusz Paw (Unia Kwaczała), Damian Mikuła (Victoria II 1918 Jaworzno/Unia Kwaczała)
3 Artur Paleczny, Łukasz Rusiniak (Nadwiślanka 1954 Okleśna), Piotr Knapik (SPRiN Regulice), Kamil Jesionowski, Marcin Jaros, Łukasz Nędza, Bartłomiej Majka (LKS II Żarki), Piotr Dyba, Piotr Mirek, Marcin Celarek, Mateusz Romanowski, Szymon Datoń (Tempo Płaza), Kamil Celej, Dominik Skalny (Zryw Brodła), Michał Krauz, Ireneusz Palka (Polonia Luszowice), Maciej Warzecha, Filip Momot (Wisełka Rozkochów), Fabian Borkowski (Górnik Siersza), Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała), Filip Seremak (SPRiN Regulice)
2 Mariusz Mastalerz, Edward Majerski, Jędrzej Krawczyk, Jakub Drabik (Victoria II 1918 Jaworzno), Jakub Kasprzyk, Marcin Sibik, Rafał Wściubiak, Mateusz Dziadkiewicz, Michał Rożnawski, Mateusz Paw, Jakub Drabik (Unia Kwaczała), Maciej Skalny, Maciej Pałka (Tęcza Tenczynek), Krzysztof Likus, Marcin Wika (Korona Mętków), Jakub Bednarczyk (Wisełka Rozkochów), Damian Woś, Sebastian Kaniewski, Przemysław Kwiatkowski (Polonia Luszowice), Michał Matan, Kamil Zając, Michał Kotwicki (Górnik Siersza), Mateusz Ładocha (Tempo Płaza), Gerard Starzykiewicz (SPRiN Regulice), Maciej Czub, Oskar Porębski, Patryk Kolmajer (Ruch Młoszowa), Kamil Witkowski, Tomasz Celej, Mateusz Czech, Paweł Kobyłecki, Kamil Lelito (Zryw Brodła), Marcel Herma (Nadwiślanka 1954 Okleśna), Konrad Gibek (Polonia Luszowice/Ruch Młoszowa), Bartosz Kaszuba, Tomasz Kacik (Lew Olszyny)
1 Mateusz Warchoł, Dariusz Wójcik, Andrzej Mazgaj, Daniel Duda, Krzysztof Bednarczyk, Radosław Gołdyn (Wisełka Rozkochów), Sebstian Knapik, Dawid Sroka, Bartosz Sikora, Piotr Lizończyk (Lew Olszyny), Bartosz Dziedzicki, Wojciech Załuski (Tempo Płaza), Kamil Lelito, Sławomir Kurnik, Jakub Drabik (Unia Kwaczała), Kamil Czech, Wojciech Jeleń, Szymon Chodacki, Dominik Nowak, Paweł Kołodziejczyk, Dominik Głogowski, Karol Ignaciak, Łukasz Gaudyn (Zryw Brodła), Dominik Pawletta, Artur Myziak, Robert Sajdak, Sebastian Gleń, Tomasz Starczynowski, Daniel Michałek (Górnik Siersza), Maksymilian Prasak, Maciej Matusik, Sławomir Lizoń, Kamil Ciołek, Paweł Jamro, Piotr Knapik (SPRiN Regulice), Damian Turek, Mateusz Kłeczek, Paweł Konieczny, Wojciech Babiarz (Ruch Młoszowa), Marcin Stańczyk, Rafał Skwarczyński, Wojciech Wachnicki, Adam Jakubik (Nadwiślanka 1954 Okleśna), Łukasz Górkowski, Miłosz Ołpiński, Andrzej Krupa, Arkadiusz Szozda, Karol Jelonek (Polonia Luszowice), Łukasz Paluch, Łukasz Krawczyk, Mateusz Majka, Krzysztof Paluch, Tomasz Kosowski (Korona Mętków), Maciej Kowalczyk, Wojciech Jaromin, Patryk Łyp, Mateusz Tadus, Piotr Sierczyński, Kamil Majka, Dominik Tarka, Patryk Wronka, Jakub Janiak, Jakub Mocek (Victoria II 1918 Jaworzno), Jarosław Wojtczak, Łukasz Madeja, Bartłomiej Kurzak, Zbigniew Horawa, Damian Patyk, Bartosz Cygan, Jakub Garlacz, Patryk Kosowski, Kamil Lelito, Adrian Flejtuch, Szymon Knapik (LKS II Żarki) Bartłomiej Liszka (Tęcza Tenczynek)
Samobójcze Robert Starzykiewicz 2, Krystian Kołacz (SPRiN Regulice), Przemysław Budzowski, Maciej Szpila, Norbert Nowak (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Marcin Adryan (Korona Mętków), Ariel Miziołek 2 (Unia Kwaczała), Michał Kacik (Lew Olszyny), Oskar Porębski 2, Wojciech Babiarz (Ruch Młoszowa), Kajusz Kukiełka (Tęcza Tenczynek), Andrzej Krupa (Polonia Luszowice), Grzegorz Mazgaj (Wisełka Rozkochów), Przemysław Budzowski, Wojciech Jeleń (Zryw Brodła), Szymon Datoń (Tempo Płaza)

blog image
Sponsorem nagród klasyfikacji strzelców B klasy jest Magic Sport

Aktualności z prasy lokalnej

Czerwiec 2018

  • 2018-06-03 Piłkarze Regulic ucieszyli się z awansu Więcej..

Maj 2018

  • 2018-05-27 Tenczynek świętował awans do A-klasy Więcej..
  • 2018-05-06 Mętków wygrał z Luszowicami i wiosną wciąż jest niepokonany Więcej..

Kwiecień 2018

  • 2018-04-15 Piłkarzom Regulic pomogła "czerwień" dla bramkarza rywali (ZDJĘCIA, WIDEO) Więcej..
  • 2018-04-08 Siersza zwycięża kolejny raz z rzędu Więcej..
  • 2018-04-07 Piłkarze Regulic nie wytrzymali nerwowo w końcówce Więcej..
  • 2018-04-02 Zwycięstwa Lgoty i Młoszowej oraz walkower Sierszy Więcej..

Marzec 2018

  • 2018-03-26 Lgota i Siersza z kompletem punktów Więcej..
  • 2018-03-21 Piłkarski raport transferowy Więcej..
  • 2018-03-07 Piłkarski raport transferowy – tydzień piąty Więcej..
  • 2018-03-01 Piłkarski raport transferowy – tydzień czwarty Więcej..

Luty 2018

  • 2018-02-21 Piłkarski raport transferowy – tydzień trzeci Więcej..
  • 2018-02-17 Baliński zaciąg w zespole Luszowic Więcej..
  • 2018-02-07 Piłkarski raport transferowy – tydzień pierwszy Więcej..
  • 2018-02-02 Dotacje dla sportowców według nowych zasad. Ma być jasno i przejrzyście Więcej..

Styczeń 2018

  • 2018-01-23 Najwięcej dla Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Więcej..
  • 2018-01-03 Trener i piłkarze odchodzą z Balina Więcej..

Listopad 2017

  • 2017-11-14 Piłkarze pytają: wybory blisko, gdzie nasze boisko? Więcej..
  • 2017-11-11 Lew pokazał pazur i wygrał z Młoszową Więcej..

Październik 2017

  • 2017-10-16 Wygrane Trzebini, Bolęcina, Myślachowic i Młoszowej Więcej..
  • 2017-10-09 Zwycięstwa Dulowej, Młoszowej i Sierszy Więcej..

Wrzesień 2017

  • 2017-09-25 Młoszowa umocniła się na pozycji lidera Więcej..
  • 2017-09-24 Po meczu na szczycie Młoszowa wciąż niepokonana [FOTO] Więcej..
  • 2017-09-18 Brawa dla Myślachowic, Młoszowej i Sierszy Więcej..
  • 2017-09-11 Wygrane Myślachowic, Młoszowej i Sierszy Więcej..
  • 2017-09-04 Zwycięstwa Trzebini, Dulowej, Młoszowej i Bolęcina Więcej..

Sierpień 2017

  • 2017-08-28 Młoszowa i Siersza zwyciężyły wysoko Więcej..
  • 2017-08-21 Tylko Myślachowice i Dulowa odniosły zwycięstwa Więcej..


Archiwum rozgrywek

B Klasa, Grupa: Chrzanów

  • Sezon 2016/2017 Uczestnicy: UKS SP Dulowa, Jutrzenka Ostrężnica, Lew Olszyny Więcej..
  • Sezon 2015/2016 Uczestnicy: Victoria 1918 Jaworzno, Korona Lgota, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2014/2015 Uczestnicy: Polonia Luszowice Więcej.., MKS Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2013/2014 Uczestnicy: Ciężkowianka Jaworzno, Wisła Jankowice, Polonia Luszowice Więcej..
  • Sezon 2012/2013 Uczestnicy: Unia Kwaczała, ZWM Wodna Trzebinia, Pogorzanka Pogorzyce Więcej..
  • Sezon 2011/2012 Uczestnicy: Promyk Bolęcin, Tęcza Tenczynek, Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2010/2011 Uczestnicy: UKS Dulowa, Wisła Jankowice, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2009/2010 Uczestnicy: Start Kamień, Victoria Zalas, Nadwiślanka Okleśna Więcej..
  • Sezon 2008/2009 Uczestnicy: Unia Kwaczała Więcej.., Kościelec Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2007/2008 Uczestnicy: Błyskawica Myślachowice, Arka Babice, Wisła Jankowice Więcej..
  • Sezon 2006/2007 Uczestnicy: Tęcza Tenczynek, UKS Dulowa, Victoria Zalas Więcej..
  • Sezon 2005/2006 Uczestnicy: Orzeł II Balin, MZKS II Alwernia, Nadwiślan Rusocice Więcej..
  • Sezon 2004/2005 Uczestnicy: Arka Babice, Zryw Żarki, Zryw Kąty Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2003/2004 Uczestnicy: UKS Regulice, Unia Kwaczała, Korona Mętków Więcej..
  • Sezon 2002/2003 Uczestnicy: Zagórzanka Zagórze, Unia Kwaczała, Zryw Żarki Więcej..
  • Sezon 2001/2002 Uczestnicy: brak danych