Wyniki Express 25 kwietnia 2018 roku

2018-04-25 06:25:15 | Red@ktor |

Dzisiaj rozegrana zostania 25. kolejka III Ligi, grupy IV w której MKS Trzebinia zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z aktualnym liderem rozgrywek Resovią w Rzeszowie.


Po dość szczęśliwym remisie w ostatnim spotkaniu z Podlasiem Biała Podlaska dzisiaj piłkarzy z Trzebini czeka bardzo trudne zadanie. W Rzeszowie przyjdzie im rywalizować z Resovią, która przed tym spotkaniem przewodzi stawce III-ligowej tabeli. W wiosennych zmaganiach piłkarze z Rzeszowa nie doznali jeszcze porażki. Dwa razy zremisowali, a pozostałe spotkania rozstrzygnęli na własną korzyść. W jesiennym... Więcej..

Wyniki Express 21-22 kwietnia 2018 roku

2018-04-21 06:14:18 | Red@ktor |

W najciekawszym spotkaniu weekendu w sobotnie południe na stadionie przy ul. Kościuszki w Trzebini miejscowy MKS podejmować będzie Podlasie Biała Podlaska. Na innych boiskach równie ciekawie, bo zaczynają ważyć się losy wielu drużyn odnośnie przyszłego sezonu.


W meczu o tzw. 6 punktów MKS mierzyć się będzie z Podlasiem, który traci do trzebinian tylko 1 punkt, ale ma o dwa rozegrane spotkania mniej. Wynik tej potyczki może zdecydować o losach drużyny z Trzebini, ale przede wszystkim o losach trenera Jerzego Kowalika.... Więcej..

Ważna decyzja PZPN - młodzi piłkarze zwolnieni z opłat

2018-04-20 07:11:47 | Red@ktor |

Na czwartkowym posiedzeniu Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę o zwolnieniu klubów uczestniczących w rozgrywkach dziewcząt i chłopców w kategoriach: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz, Junior Młodszy i Junior z obowiązku ponoszenia na rzecz Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej opłat związanych z uczestnictwem w rozgrywkach w zakresie: opłaty za udział w rozgrywkach, rejestracji, potwierdzania oraz uprawniania zawodników.


Kluby uczestniczące w rozgrywkach dziewcząt i chłopców w kategoriach: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz zostały dodatkowo zwolnione także z obowiązku ponoszenia... Więcej..

Magic Sport Liga Szóstek

2018-04-20 05:32:13 | Red@ktor |

Magic Sport, Fablok Chrzanów i Stowarzyszenie Chrzanowski Futsal są organizatorami Magic Sport Ligi Szóstek, która od 17 czerwca odbywać się będzie na boisku "Orlik" w Chrzanowie.


Zapraszamy do udziału w Magic Sport Lidze Szóstek na boisku "Orlik" w Chrzanowie
- Wpisowe 800 złotych
- Drużyny złożone z zawodników od 15 lat
- Mecze w niedzielne przedpołudnia (od 17 czerwca 2018 roku)
- Decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 10 drużyn)

Organizatorzy gwarantują:
- Obsługę sędziowską
- Szatnie z sanitariatami
- Obsługę medialną (spiker, muzyka,... Więcej..

Runda wiosenna najmłodszych - 21-22 kwietnia 2018

2018-04-19 07:29:29 | Red@ktor |

W najbliższą sobotę i niedzielę w rozgrywkach Orlików odbędzie się 11. seria gier, a rozgrywkach Żaków będzie to 9. seria gier. Zawody w starszej kategorii odbędą się na czterech obiektach, a u młodszych rywalizacja będzie tylko na dwóch.Zgodnie z ustaleniami prosimy do niedzieli poprzedzającej dany weekend (max poniedziałek) o informacje jeśli ktoś jest niedostępny, potrzebuje grać o konkretnej godzinie itp. Tradycyjnie drużyna wpisana jako gospodarz jest odpowiedzialna za opłacenie delegacji sędziowskiej. PROSIMY NIE ZAPOMINAĆ!

Wszelkie informacje na temat rozgrywek można uzyskać... Więcej..

Poprzednia 1 z 77 Następna