Zmiana procesu rejestracji zawodników PZPN

2019-02-21 06:26:36 | Red@ktor |

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że ze względu na wymagania związane z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) wprowadzone zostały następujące zmiany w funkcjonowaniu systemu Extranet

1. W procesie pierwszej rejestracji zawodnika w systemie Extranet klub będzie musiał obowiązkowo dołączyć w systemie Extranet skan/zdjęcie formularza rejestracyjnego.
2. Każdy użytkownik systemu Extranet przed startem rundy wiosennej sezonu 2018/2019 będzie musiał zostać zweryfikowany.

Ad. 1
Dołączenie przez klub skanu/zdjęcia formularza rejestracyjnego zawodnika bezpośrednio w systemie Extranet jest obowiązkowe i bez tego nie jest możliwe zarejestrowanie nowego... Więcej..

Spotkania sparingowe 18-24 luty 2019 roku

2019-02-20 06:53:14 | Red@ktor |

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu od poniedziałku rozpoczęły się spotkania sparingowe, a właściwie tylko jedno z nich. Na sztucznej nawierzchni w Chełmku Zagórzanka Zagórze uległa ligowemu rywalowi MKS Alwerni 4-5.

Mecz rozpoczął się o godzinie 19:00, a już dziesięć minut później było 2-0 dla Alwerni po kapitalnych dwóch strzałach zawodników MKS-u. Oba te gole mogły by być ozdobą nie tylko meczu sparingowego drużyn na co dzień grających w A klasie. Zaskoczona takim przebiegiem wydarzeń Zagórzanka długo nie mogła się pozbierać,... Więcej..

Halowe Mistrzostwa Kobiet Małopolska Zachodnia

2019-02-13 05:25:29 | Red@ktor |

W sobotę 9 lutego w hali sportowej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Zachodniej Kobiet w kategoriach seniorek i juniorek. Na turnieju Podokręg Piłki Nożnej Chrzanów reprezentowały trzy zespoły Pogorzanki Pogorzyce.

Od godziny 9:00 rywalizowały seniorki i w tej kategorii rywalizowały dwa zespoły Pogorzanki. Pierwszy zespół zajął 2. miejsce, drugi zespół okazał się najsłabszym uczestnikiem plasując się na ostatnim miejscu w tabeli. Mistrzem zachodniej Małopolski zostały piłkarki AM Cracovia Kraków, szkółki piłkarskiej z Andrychowa. Oprócz wspominanych drużyn w turnieju... Więcej..

Spotkania sparingowe 11-17 luty 2019 roku

2019-02-12 09:15:32 | Red@ktor |

Z każdym kolejnym tygodniem przybywa spotkań sparingowych. W obecnym tygodniu już od poniedziałku toczy się sparingowa rywalizacja, bo wczoraj w Chełmku LKS Żarki uległ niżej notowanej Alwerni 1:3.

Dla podopiecznych Roberta Saternusa była to pierwsza z sześciu zaplanowanych gier kontrolnych i nie wypadła pomyślnie. Mecz mimo wyrównanego przebiegu w pierwszej połowie źle się dla nich ułożył. Jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 29. minucie, ale kilka minut później w krótkim czasie stracili dwie bramki. W drugiej połowie starając się zmienić niekorzystny... Więcej..

Spotkania sparingowe 4-10 luty 2019

2019-02-10 06:16:09 | Red@ktor |

W tym tygodniu zmagania sparingowe rozpoczęły się już w środę. W Chorzowie w pierwszym zimowym sparingu Fablok Chrzanów uległ Stadionowi Śląskiemu Chorzów 1-5, a w Chełmku Nadwiślanin Gromiec przegrał z LKS Jawiszowice 0-3.

W piątek o godzinie 20:30 w Jaworznie Polonia Luszowice pokonała Zagórzankę Zagórze 3-2. Mecz mimo późnej godziny i mroźnej aury był dobrym i szybkim spotkaniem. W obu ekipach można było zobaczyć sporo testowanych graczy. Lepiej na tym wyszli B-klasowcy, bo to dzięki nim zdobyli wszystkie bramki.